Navigacija

„Kur gerumas supas...“
Mokyklos gyvenimas Gruodžio 18, 2019
Gimnazija iš vidaus
Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Svarbu
Naujienos
Pasiekimai 2020-01-22

Sveikiname Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados (9-12 kl.) Klaipėdos miesto etapo nugalėtojas: Agnę Valaitytę (IVc)I vieta bei Avraniukaitę Pauliną (Ia) II vieta, Šarlotą Galinauskaitę (IVe) – III vieta, Mildą Saunoriūtę (IIc)- III vieta. Linkime joms sėkmės respublikiniame ture Druskininkuose ir dėkojame mokytojoms N. Bartašiūnienei, V. Dulevičienei, S. Radzevičienei ir R. Babraitienei.


Pasiekimai 2020-01-21

Sveikiname Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I turo nugalėtojas vyresniųjų grupėje: Šarlotą Galinauskaitę (IVe), Agnę Valaitytę (IVc) bei Avraniukaitę Pauliną (Ia), Mildą Saunoriūtę (IIe) jaunesniųjų grupėje. Šiandien jos savo žiniomis ir gebėjimais varžysis miesto ture. Linkime joms sėkmės ir dėkojame mokytojoms S. Radzevičienei, N. Bartašiūnienei, V. Dulevičienei ir R. Babaraitienei.


Pasiekimai 2020-01-09

Sveikiname informatikos olimpiados miesto etapo prizininkus: 
I vietų savo amžiaus grupėje laimėtojus: Luką Ostrovskį (IVd), Dovydą Vadišių (IIIc), Tautvydą Kuklį (Ia), Emilijų Kleinauską (Ia);
II vietų laimėtojus: Pijų Petkevičių (IVd), Liudą Kasperavičių (IIIc), Karolį Ribačonką (IIe), Povilą Carev (Id);
III vietų laimėtojus: Vasarį Kavecką (IVd) ir Martyną Stonkų (IIIb).

Dėkojame mokytojai V.Žukauskienei!


Pasiekimai 2020-01-22

Sveikiname gimnazistus, tapusius 69-osios matematikos olimpiados nugalėtojais (miesto etapas):

I gimn. klasės: Tautvydas Kuklys (1a) - I vieta, Vilius Vaičius (1b) - III vieta;
II gimn. klasės: Rokas Baltrušaitis (2e) - I vieta, Eglė Orintaitė (2d) - II vieta, Šiaulys Ignas (2e) - II vieta;
III gimn. klasės: Dovydas Vadišius (3c) - I vieta, Justas Kregždys (3c) - III vieta,
IV gimn. klasės: Pijus Petkevičius (4d) - I vieta, Lukas Ostrovskis (4d) - II vieta. 

Tautvydui Kukliui, Dovydui Vadišiui ir Pijui Petkevičiui kovo 20-21 d. vyksiantiems į šalies etapą (Kaune), linkime sėkmės!

Dėkojame mokytojoms V.Šileikienei, R.Petrošienei, A.Antanavičienei, S.Mitkuvienei.


Pasiekimai 2020-01-19

Sveikiname 58-os Lietuvos mokinių chemijos olimpiados (9-12 kl.) Klaipėdos miesto etapo nugalėtojus:
Titą  Maximillian Ivošką (1c) - III vieta, Gintarę Pociūtę (4e) - II vieta, Emą Purickaitę (4d) - II vieta, Vilių Šiožinį (4e) - III vieta.

Dėkojame mokytojoms Irenai Montvydienei ie Raimondai Dargevičienei.


Pasiekimai 2020-01-08

Sveikiname Emiliją Mežetytę (3e) laimėjus I vietą Klaipėdos miesto trečiokų anglų kalbos olimpiadoje. Linkime sėkmės resupublikinėje olimpiadoje Vilniuje!

Dėkojame mokytojai A.Kažukauskienei.Rodyti visus
Svarbu
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

2019 m. lapkričio 28 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmananti komanda tapo „Z karta“ iš Klaipėdos, „Ąžuolyno“ gimnazijos.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-11-28

16-metis Linas Kristupas Bernotas įsitikinęs - žmonės turi papasakoti labai įdomių istorijų, deja, ne visi jas pasakoja, nes neturi tam galimybių. Todėl jaunas ir perspektyvus vaikinas Klaipėdoje ėmė organizuoti seminarus ir už tai dienraščio „Vakarų ekspresas“ apdovanojimuose „Metų klaipėdietis“ buvo nominuotas „Jaunojo talento“ kategorijoje.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-11-13
Naujausi blogo įrašai
blog image

Sakoma, jog teatras prasideda nuo rūbinės. Šis posakis tikrai galioja  ir „Ąžuolyno“ gimnazijoje vykusiam Kalėdiniam padėkos vakarui „Kur gerumas supas...“ 
Elegantiški, frakais pasidabinę jaunuoliai, vakarinėmis suknelėmis pasipuošusios merginos sutiko tėvelius, buvusius ir esamus gimnazijos mokytojus, ne pedagoginius darbuotojus, mokinius, tėvų klubo narius, kvietė fotografuotis prie foto sienelės, kuri buvo pagaminta mokinių parlamento narių rankomis. Raudonas kilimas, gyvos muzikos garsai fojė nepaliko abejingų. Aktų salė virto prabangia balta pokylių sale, kur apgalvota kiekviena detalė, pradedant svečių sėdėjimo vietomis, baigiant teatro mokytojos Aivos Urbšienės ir jos kūrybiškų  mokinių kurtomis žvakidėmis ant staliukų. Ne vienas šventės dalyvis pasijautė tarytum įžymybių vakare.

Skaityti toliau...

2020-01-05 Autorius: Eglė Krapavickaitė, 2d
blog image

Šiandieninėje visuomenėje esame nuolat skatinami peržengti tą patikimą ir jaukią komforto zoną, kuri mums trukdo tobulėti ir pajusti jaudinančias gyvenimo akimirkas. Būtent tarptautinių mainų galimybė ir padeda jaunam žmogui įveikti vidinius ar išorėje egzistuojančius barjerus. Todėl dažnai yra pastebimas jaunimo tarptautinių mainų pasirinkimo tendencijos augimas. Šia galimybe pasinaudojo bei vienerius gimnazijos metus į viso gyvenimo neišdildomą potyrį iškeitė Klaipėdos „Ąžuolyno“ III gimnazijos mokinė Laura Oleksenko.

Skaityti toliau...

2020-01-05 Autorius: Lukrecija Giedraitytė, 4e 
blog image

Jau turbūt esame girdėję sklandžiusius gandus mokykloje, kad kažkas, kažkur, kažkaip buvo išvykęs į tarptautinius jaunimo mainus Kinijoje. Tai tiesa. Praėjusius mokslo metus dabartinis Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos trečiosios klasės mokinys Tadas Lukavičius praleido Taivane. Plačiau apie jo kelionę ir įspūdžius – šiame straipsnyje.

Minties formavimas ir įgyvendinimas

Kaipgi viskas užgimė? Pasak pačio Tado, sprendimo užuomazgos šaknis jis įžvelgia dar pačioje pirmoje gimnazijos klasėje, pirmose kinų kalbos pamokose. Vaikino susidomėjimas šia kalba paskatino vykti į ekskursinę kelionę Kinijoje, po kurios jis pradėjo svarstyti ir apie ilgalaikių mainų galimybę svetur. Atsiradus tokioms mintims, jis susidūrė su dilema – kurią šalį pasirinkti? Vis dėlto mintys grįžo prie Kinijos, o tiksliau, prie Taivano. Pradėjęs ieškoti galimybių, jis gan lengvai rado ir pasinaudojo Rotary Youth Exchange Lithuania siūloma programa, susidėjo daiktus, nuramino tėvų nerimą ir pasinėrė į jaudinantį nuotykį.

Skaityti toliau...

2019-12-30 Autorius: Lukrecija Giedraitytė,  4e
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas