Navigacija

Pirmokų dviračių žygis
Renginiai Birželio 4-5, 2019
Gimnazija iš vidaus
Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Naujienos
Pasiekimai 2019-09-27

Ąžuolyno“ komandą Klaipėdos m. „Mero taurės“ rudens kroso varžybose laimėjus I vietą.

Komandą sudarė: G.Masaitytė (1c), K.Steckis (2d), D.Blankas (3c), , G.Narmontaitė (1a), G.Gakaitė (4e), A.Barkutė (4e), E.Simutis (1a), J.Bazilius (4d), K.Varnaitė (3d), G.Staponaitė (3a), E.Zimkus (2d), A.Žičkus (2e), J.D.Kriščiūnas (2e), L.Suchotinas (3e), I.Skučas (2d), E.Cuestodio (2a), E.Šalčiūtė (2d), K.Ilginytė (2d), R.Daduraitė (2d).

Dėkojame mokytojui J.Mikučiui

 

Apie tai spaudoje...


Pasiekimai 2019-07-02

Sveikiname Korneliją Jankantaitę – kyokushin karate kumite Europos čempionato sidabro medalio laimėtoją!

 


Pasiekimai 2019-06-03
Gegužės 24 dieną, gimnazijoje buvo nepamokų diena, pirmų klasių gimnazistai dalyvavo mokyklos projekte „Klaipėdos kultūros paveldas“.
Sveikiname Id klasės mokinius (anglų k. mokytojos S. Abramovos pogrupis) surinkus 38 taškus, nugalėjus šiame projekte laimėjus saldųjį prizą.

Pasiekimai 2019-07-05

Didžiuojamės ir džiaugiamės visais dvyliktokais, kurie puikiai išlaikė biologijos, informacinių technologijų, užsienių kalbų (anglų ir rusų), lietuvių kalbos ir literatūros valstybinius brandos egzaminus:

57 mokiniai užsienio kalbos (anglų) egzaminą išlaikė šimtukais! Šį egzaminą laikė 151 mokinys. Egzamino įvertinimų vidurkis – 93,24 balo.
25 mokiniai informacinių technologijų egzaminą išlaikė aukščiausiu įvertinimu! Šį egzaminą laikė 32 mokiniai. Egzamino įvertinimų vidurkis – 97,41 balo.
1 šimto balų įvertinimas gautas išlaikius užsienio kalbos (rusų) valstybinio brandos egzaminą. Laikė 4 mokiniai. Egzamino įvertinimų vidurkis – 92,75 balo.
mokiniai biologijos egzaminą išlaikė šimtukais! Laikė 47 mokiniai. Egzamino įvertinimų vidurkis - 86,02 balo.
2 mokiniai lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą išlaikė aukščiausiu įvertinimu! Šį egzaminą laikė 148 mokiniai. Egzamino įvertinimų vidurkis – 65,86 balo.

Sveikiname mokinius ir dėkojame mokytojoms: Vitalijai Pliakuvienei, Ingridai Petkienei, Aušrai Kažukauskienei, Vaidilutei Žukauskienei, Elenai Šikšnienei, Rimai Miknevičienei, Nijolei Bartašiūnienei, Violetai Dumčiuvienei, Johanai Jovaišienei.

Apeliacijos teikiamos gimnazijos raštinėje iki liepos 8 dienos 15 valandos.


news image
Pasiekimai 2019-06-25

Sveikiname Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnzijos mokinių komandą, nuostabiai pasirodžiusią MEPA („Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės) projekte, vykstančiame jau trečius metus iš eilės. Iš 87 gimnazijų, buvo atrinktos  8 komandos, kurios keliaus į specialias MEPA Euroscola dienas Strasbūre. Džiaugiamės, kad jau treti metai mūsų gimnazistai pakliūna tarp nugalėtojų!

Dėkojame istorijos mokytojoms!

Daugiau informacijos ...


news image
Pasiekimai 2019-05-14

Gegužės 3 d. Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko VI Lietuvos vaikų ir jaunimo festivalio-konkurso „Mes Lietuvos vaikai“ į I turo perklausa. Choras „Atžalynas" pelnė I laipsnio diplomą ir pakviestas dalyvauti II ture, kuris vyks birželio mėnesį.

Dėkojame vadovei J.Vyšniauskienei, chormeisterei D.Jakubauskienei ir koncertmeisterei B.Pakarklienei.Rodyti visus
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Gimnazistės Agnės Valaitytėas eilėraščiai spaudoje.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-09-22

Klaipėdos centriniame stadione šviečiant saulutei vykusios rudens kroso varžybos sukvietė net 758 dalyvius. Bendroje įskaitoje dėl nugalėtojų vardo varžėsi 11 Klaipėdos gimnazijų ir 18 progimnazijų.

Tarp gimnazijų triumfavo „Ąžuolyno“ gimnazija, surinkusi 326 taškus. Antroje vietoje su 314 taškų liko Vytauto Didžiojo gimnazija, trečia - „Varpo“ gimnazija (299 tšk.).

Progimnazijų įskaitoje lygių neturėjo Gedminų mokykla (198 tšk.). Antroji vieta atiteko „Versmės“ progimnazijai (178 tšk.), trečioji - Simono Dacho progimnazijai (137 tšk.).

 

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-09-25
Naujausi blogo įrašai
blog image

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos I klasių mokiniai rugsėjo 24 d. dalyvavo  pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias“, skirtoje žydų genocido aukų atminimo dienai. Ekskursija vyko Klaipėdoje žydams svarbiose vietose. Iš pradžių ėjome į Klaipėdos žydų bendruomenės namus. Ten praėjome Raudų sienos imitaciją. Taip pat perėjome alėją, skirtą genocido aukoms paminėti. Senamiestyje apžiūrėjom buvusių sinagogų liekanas. Klausėmės mokytojos pasakojimų apie Klaipėdos kraštui svarbią žydų kilmės asmenybę Julių Liudviką Vynerį, kuris paliko savo didžiulius turtus Klaipėdos miestui. Aplankėme jo buvusius namus, banką ir baigėme savo ekskursiją su šiltu ,,ačiū‘‘ istorijos mokytojai Redai Veličkaitei.

 

2019-10-14 Autorius: Erikas Astrauskis,  1e
blog image

Žiūrint į pasaulį vaiko akimis, mokytojai, su kuriais jam tenka susidurti, į kurių rankas jis patenka, yra ypač svarbūs. Mokykloje jis praleis du trečdalius savo vaikystės ir paauglystės ir su mokytojais bendraus kiekvieną dieną, todėl tų mokytojų rankos, kartu su vaiko tėvų rankomis lipdo ir formuoja jo asmenybę ir jo ateitį. Tai paverčia mokytojo profesiją ypatinga. Būtent nuo mokytojo priklauso, koks bus vaiko santykis su įvairiausiomis gyvenimo, mokslo, kultūros, meno sritimis.

 Tačiau žiūrint į pasaulį mokytojo akimis, vaikai, su kuriais jam tenka susidurti, plaukia pro šalį kaip nesiliaujanti srovė mažų žiburėlių, jonvabalių. Kurį laiką jie pavieši mokytojo globoj, užmezga trapų ryšį, bet ilgainiui turi skristi tolyn, o juos pakeičia kiti žiburėliai, tuos – dar kiti, ir taip jie plaukia pro šalį, lyg švytintis upelis. Kaip tada reikia priimti tą faktą, kad kiekvieno iš tų mažų žiburėlių asmenybėje mokytojas palieka pėdsaką? Kaip reikia sužiūrėti, kad nepaliktum jo skausmingo ar kartaus, kai jų tiek daug? Mokytojai, patys kažkada buvę mokiniais, supranta, kaip tai jaučiasi, kai rankos, formuojančios tave, spaudžia per stipriai, nemaloniai, bet kaip tą sužiūrėti, kai žiburėlių tiek daug, jie tokie maži ir taip greitai juda?

 Todėl mokytojo profesija sudėtinga, todėl ji ir ypatinga.

 

 

2019-10-14 Autorius: Gabrielė Jasevičiūtė , 4b
blog image

Mokykla - neatsiejamas civilizuoto žmogaus gyvenimo etapas, suteikiantis naujų potyrių bei begalybę žinių. Man ne kartą yra iškilęs klausimas, ar egzistuotų visa ugdymo sistema be mokytojų, ir su apmaudu privalau paminėti, jog tik maža dalis žmonių susimąsto apie tai. Be mokytojų, dalis mokinių tikriausiai tuščiai skaitytų knygas, kita naršytų internete, ieškotų medžiagos, nesuprasdama, kam ji reikalinga, o likusieji džiaugtųsi pasiutusia jaunyste. Tad galime suvokti, jog pedagogo profesija yra ne tik būtina, bet ir be galo sudėtinga. Išties sunku sudominti šiuolaikinį jaunimą literatūriniais kūriniais apie svetimą Renesansą ar gūdžius pagoniškus laikus. Sunku ne tik sudominti, bet ir paprasčiausiai susikalbėti. Ypač sudėtinga mokyti, kai, atidavęs visą save, nejauti iš mokinio grįžtamojo ryšio. Širdį apkartina ir visuomenės požiūris į šią profesiją. Daugumai tėvų atrodo, jog mokytojas yra Dievas, stebuklingai sukursiantis iš vaiko antrąjį einšteiną, šekspyrą, euklidą ar kitą mokslininką bei menininką. Dažniausiai pamirštama, jog mokytojas taip pat yra žmogus, norintis supratimo ir užuojautos, pagarbos bei švelnumo. Laikas suprasti, kad pedagogas nėra įrankis išsilavinimui įgyti. Mokytojas- saulės spindulys, suteikiantis žinias ir ugdantis moralines vertybes, tačiau tik nuo moksleivio priklauso, ar šviesa bus sugerta, ar spinduliai išsisklaidys.

Ačiū Jums, mokytojau...

2019-10-07 Autorius: Šarlota Galinauskaitė, 4e
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas