Navigacija

Vilties aitvaras
Apžvalgos Birželio 14, 2020
Gimnazija iš vidaus

Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Svarbu
Naujienos
Pasiekimai 2020-09-06

Sveikiname Dovydą Vadišių (IVc), Vidurio Europos matematikos olimpiadoje laimėjusį sidabro medalį.


Pasiekimai 2020-08-22

„Ąžuolyno“ gimnazistai su kitais miesto šimtukininkais sulaukė mero dėmesio. Apie tai spaudoje:

https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/klaipedos-simtukininkams-mero-padeka-ant-laivo-denio-982116 


Pasiekimai 2020-08-05

Kaip ir kiekvienais metais, „Ąžuolyno“ gimnazijos abiturientų brandos egzaminų rezultatai pateisino mokyklos bendruomenės lūkesčius. Džiaugiamės, kad atkaklus dvyliktokų ir jiems dėsčiusių pedagogų darbas laikant valstybinius egzaminus buvo įvertintas net 77 šimtukais: vienas mokinys atestatą papuoš net penkiais šimtukais, keturi gimnazistai į atestatą įsirašys po 3 aukščiausius valstybinių egzaminų įvertinimus, net 16 gali pasigirti gavę po 2 šimto balo įvertinimus ir 28 mokiniai – po vieną šimtuką.

Sveikiname abiturientus ir linkime jums atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų. Įgyvendinkite savo svajones, būkite tie, kurie keičia pasaulį.

Nuoširdus ačiū mokytojams, tikrai sudėtingomis sąlygomis sugebėjusiems įveikti nuotolinio mokymo sunkumus ruošiant abiturientus egzaminams, padėjusiems mokiniams puikiai pasirengti svarbiausiam mokyklinio gyvenimo etapui.

Plačiau apie rezultatus...

 


Pasiekimai 2020-08-29

Sveikiname Dovydą Vadišių (IIIc), Centrinės Europos informatikos olimpiadoje laimėjusį bronzos medalį.


Pasiekimai 2020-08-17

9 abiturientai šalyje gavo po 5 šimtukus. Vienas iš jų „Ąžuolyno“ auklėtinis - Lukas Ostrovskis!

Staipsnis apie Luką spaudoje - https://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/klaipediecio-l-ostrovskio-gyvenimo-formule-dovydas-pries-galijota-980749 


Pasiekimai 2020-07-22

Sveikiname Dovydą Vadišių (IIIc), Baltijos šalių informatikos olimpiadoje iškovojusį sidarbro medalį. Rugsėjo mėnesį Dovydas atstovaus Lietuvai tarptautinėje informatikos olimpiadoje. Džiaugiamės ir linkime sėkmės!Rodyti visus
Svarbu
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus. Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Publikuota Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2020-09-07

Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusiems klaipėdiečiams abiturientams – išskirtinė dovana. Jiems bus surengtas mero priėmimas – padėka ant miestą reprezentuojančio laivo „Brabander“ denio.

Publikuota Dienraštis „Klaipėda“ 2020-08-22
Naujausi blogo įrašai
blog image

Šie mokslo metai tikrai buvo kitokie. Niekas net negalėjo pagalvoti kaip viskas gali greitai pasikeisti. Atsibundi vieną rytą, o tavo gyvenimas jau kitoks.
Visai kaip ir 1941 birželio 14 dieną...
Užbaigti mokslo metus ir pasitikti vasarą pirmokai nusprendė minint Gedulo ir vilties dieną. Paskutinę klasės valandėlę susitikome prie jūros. Prisiminėme mūsų šalies istoriją, domėjomės bei pasidalinome vieni su kitais Lietuvos gyventojų trėmimo istorijomis iš artimiausios aplinkos.
Viską vainikavome pilietine iniciatyva „Vilties aitvaras“. Aitvaras — tai vilties simbolis, kad viskas bus gerai svarbu tik turėti ryžto ir svajonę tai įgyvendinti.
Todėl mūsų aitvaras sudarytas iš gyvų žmonių, kurie žino, prisimena ir svajoja.

2020-06-15 Autorius: Lina Viltrakienė, I klasių vadovė
blog image

Koks platus šio žmogaus pasaulis, tiek daug joje telpa spalvų. Gera žinoti, kad šiandien mes turime tokių nuostabių jaunų žmonių, nepaliaujamai ieškančių ir atrandančių naujus dalykus, siekiančių išbandyti viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas.  Ji su savo bendraklasiais visada stengėsi, kad mūsų kartu praleistas laikas būtų kuo įvairesnis.  Šarlota – žmogus, negalintis gyventi nė minutės be veiklos,  ji nepailstanti organizatorė, kupina įvairiausių idėjų, minčių ir jomis mokanti uždegti kitus. Kas, jeigu ne Šarlota, įtrauks į veiklą savo klasės draugus ir kitus gimnazijos mokinius?  Ji buvusi mokinių parlamento narė. Kaip žmogus, Šarlota labai šilta ir komunikabili, niekada neatsisakys pabendrauti su tais, kurie šalia jos, – bendraamžiais, mokytojais... Ji pastebės šalia esančio asmens nuotaiką ir ras tinkamą žodį padrąsinti, užjausti.

Skaityti toliau...