Navigacija

Šokių vakaras
Renginiai Vasario 6, 2020
Gimnazija iš vidaus


Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Naujienos
Pasiekimai 2020-02-12 16:22:43

Sveikiname 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados miesto etapo nugalėtojus!

Tarp devintokų:
I vieta:
Džiugas Dapkevičius (1a), Tautvydas Kuklys (1a), Rytis Fabijonavičius (1d).
III vieta Vilius Vaičius (1b).

Tarp dešimtokų:

I vieta: Rokas Baltrušaitis (2e), Karolis Ribačionka (2e).
III vieta: Kristupas Steckis (2d), Patrikas Rudaitis (2d).

Tarp vienuoliktokų:

Dovydas Vadišius (3c),  I vieta.
Martynas Stonkus (3b), II vieta. 

Tarp dvyliktokų:

Dominykas Daunys (4a), I vieta.
Pijus Petkevičius (4d), II vieta.
Lukas Ostrovkis (4d), III vieta.

Dėkojame mokytojams Sauliui Žukauskui ir Virginijai Gineikei.

 


Pasiekimai 2020-02-10 08:13:14

Sveikiname Gabrielę Severinaitę (3e) laimėjusią III vietą miesto technologijų olimpiadoje!

Dėkojame mokytojai Nomedai Pamparienei.


Pasiekimai 2020-01-31 20:49:03

Sveikiname puikiai 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Klaipėdos miesto etape pasirodžiusius mokinius: I klasių sraute Vilius Vaičius (IB) užėmė III vietą. II klasių sraute Ieva Evaltaitė (IIE) ir Patrikas Rudaitis (IIE) užėmė I vietas, Aurimas Mulskis (IID) - II vietą, Ieva Gvergždytė (IIA), Gretė Gajauskaitė (IIC) ir Elzė Šalčiūtė (IID) - III vietas. III klasių sraute Eglė Lenkaitytė (IIIC) užėmė II vietą ir Jogailė Norkutė - III vietą. IV klasių sraute - Greta Gakaitė (IVE) ir Gabrielė Jacevičiūtė (IVB) užėmė III vietas.

Dėkojame mokytojoms Ievai Šiaulienei ir Elenai Šikšnienei.


Pasiekimai 2020-01-30 10:15:40

Sveikiname Aidą Venckūną (4d) užėmusį II vietą Klaipėdos miesto prancūzų kalbos olimpiadoje  ir patekusį į respublikinį etapą. Linkime sėkmės! 

Dėkojame mokytojai D.Antanavičienei.  


Pasiekimai 2020-01-28 09:04:33

Sveikiname Mildą Saunoriūtę (2c) Lietuvos mokinių anglų kalbos 9-10 klasių konkurso Klaipėdos miesto etape laimėjusią III-iąją vietą. Linkime sėkmės respublikiniame ture Palangoje. Dėkojame mokytojai S.Abramovai.


Pasiekimai 2020-01-27 11:23:19
Sveikiname 31-ojo nacionalinio profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkurso I vietos laimėtoją Dovydą Vadišių (3c) ir III vietos laimėtoją - Tautvydą Kuklį (1a).
Dėkojame mokytojoms V.Šileikienei ir R.Petrošienei.

Pasiekimai 2020-01-27 09:35:16

Sveikiname Agnę Valaitytę (4c), Emą Purickaitę (4d) ir Ievą Modgabytę (3c), tapusias 52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso II turo laureatėmis. Linkime tokios pat sėkmės ir respublikiniame konkurse. Dėkojame mokytojoms Nijolei Bartašiūnienei, Vilmai Dulevičienei.


Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

Prie savaitgalį visame pasaulyje vykusio vieno įdomiausių žaidimų industrijos renginių - hakatono „Global Game Jam“  - jau tradiciškai prisijungė didieji Lietuvos miestai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke susitiko apie trys dešimtys dalyvių, nuo penktadienio iki sekmadienio vakaro kūrusių kompiuterinių žaidimų prototipus.

Publikuota Klaipėda aš su Tavimi! 2020-02-04

2019 m. lapkričio 28 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmananti komanda tapo „Z karta“ iš Klaipėdos, „Ąžuolyno“ gimnazijos.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-11-28
Naujausi blogo įrašai
blog image

„Šokis – tai poezija, kuria kartais atskleidžiama daug daugiau, negu galima pasakyti gražiausiais ir prasmingiausiais žodžiais,”- tokiomis mintimis šokio vadovė Loreta Margarita Černeckienė pasveikino „Pramoginių šokių vakaro” dalyvius bei svečius.

Vasario 6 vakarą gimnazijos III bei IV klasių mokiniai aktyviai  dūzgė šokių aikštelėje. Gimnazistaii visus mokslo metus ruošėsi šiai šventei: mokėsi įvairių žingsnelių, derinių, patys teikė pasiūlymų ir kartu su mokytoja sukūrė pasigėrėjimo vertas kompozicijas. Svarbu paminėti, jog dauguma moksleivių pasirinko šokio pamokas neturėdami jokios patirties, tačiau padaryta pažanga džiugino tiek mokytojus, tiek tėvelius. Vakaro metu išvydome lotynų, klasikinių, šiuolaikinių šokių: šokome tango, čia čia, lėtą ir Vienos valsus, džiaivą, sambą, salsą, kantri stiliaus šokius, tradicinį graikų sirtakį ir kitus. Ne paslaptis, jog „Ąžuolyno” gimnazija džiaugiasi ne tik smalsiais ir talentingais moksleiviais, bet ir viską suspėjančiais šokančiais mokytojais. Mokytojų penketukas koncerte pasirodė ypač nuotaikingai ir profesionaliai, o žiūrovai negailėjo aplodismentų. Vakarą vainikavo merengo, kuris dar vadinamas draugystės šokių, kurį šokdami į sceną pakvietėme ir svečius.

Turbūt sunku įsivaizduoti, nepamačius savo akimis, kokią ypatingą atmosferą mūsų bendruomenė sukūrė tą vakarą, tačiau vienareikšmiškai galime teigti, jog šokis išties pasako kur kas daugiau negu tūkstančiai gražiausių žodžių. Šokti niekada nebūna per vėlu!

Dėkojame šokių mokytojai Loretai Margaritai Černeckienei.

2020-02-13 Autorius: Šarlota Galinauskaitė, 4e
blog image

   Kornelija Jankantaitė, 4a klasės mokinė, iš šalies atrodo „kieta“ mergina, nuolat skinanti laurus Kyokushin karate srityje ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, tapusi Europos čempionato Kyokushin karate kumite sidabro medalio laimėtoja. Tačiau interviu metu paaiškėjo, jog kelias į sėkmę merginai nebuvo vien rožėmis klotas. Tad šiandien Kornelija mums atvirai pasakoja savo sėkmės istoriją bei atsiskleidžia kaip kovotoja ir taip pat kaip įvairiapusė filosofiška asmenybė.

Sportui kojos nepakišo net sunkumai

Sportas Kornelijos gyvenime atsirado jau nuo mažų dienų. Kaip teigia pati mano pašnekovė, ją, dar 7-erių metų mergaitę, tėvas nuvedė į krepšinio treniruotę. „Noriu, kad būtum krepšininkė“, - sakė tada jis. Bet netrukus paaiškėjo, kad krepšinis – visiškai ne jai. „Kadangi aš turiu klausos negalią, nešioju klausos aparatus, man būdavo sunku komunikuoti su komandos nariais“, – prisipažįsta mergina. Pasirodo, klausos aparatai, sukuriantys dirbtinį garsą, lydėjo ją nuo pat 5-erių metų. Tada dėl vaistų jos klausa tapo labai silpna. „Gyvenimas apsivertė aukštyn kojom“, – sako pašnekovė ir dėkoja tėvams, kurie įdėjo be galo daug pastangų bei investicijų, kad jų dukra įsilietų į įprastos mokyklos bendruomenę ir nelankytų specialiosios ugdymo įstaigos. Taigi, dėl diskomforto, patiriamo krepšinyje, mažoji Kornelija, apsilankė karate treniruotėje. Užteko vieno karto, kad ji pajustų, jog tai jos sritis. Tik nepagalvokit, kad mergaitė pasakė tėvams apie šį atradimą: „Pusę metų lankiau karate ir aš tėvui melavau, kad einu į krepšinį.“

Skaityti toliau...

2020-02-04 Autorius: Agnė Valaitytė, 4c
blog image

2020 m. sausio 15 dienos popietę į gimnaziją rinkosi Klaipėdos miesto mokytojai ir mokiniai, besidomintys gamtos mokslais. Konferencijoje „Istoriniai gamtos mokslų vystymosi aspektai“ svečias iš Klaipėdos universiteto prof. A. Šiaulys padėjo išnarplioti detektyvą, kur iš Baltijos jūros dingo midijos, paaiškino, kuo susijusi ekologija su kulinarija ir pateikė daug kitų su aplinkosauga susijusių faktų.

Po profesoriaus pranešimo savo žiniomis dalinosi ir mokiniai. Konferencijoje pranešimus skaitė 29 mokiniai iš 10 miesto gimnazijų. Buvo pateikta daug įdomios informacijos apie atradimus, išradimus gamtos mokslų  srityse, aptarta šių išradimų svarba. Iš kitos pusės mokiniai pažvelgė į šiluminius variklius, fermentacijos procesus, skiepus, cukrinį diabetą, muilą, gaiviuosius gėrimus ir kt. Papasakota apie mokslininkus, pakeitusius gamtos mokslų teorijas ir praktikas.

Tuo pat metu mokytojai dalyvavo mokymuose, kokią įtaką Kuršių marių biologinei įvairovei daro sutekantis sūrus ir gėlas vanduo. Atlikta simuliacija su sūriu ir gėlu vandeniu, nustatytas haloklinas, nubraižytas grafikas ir įvertintos paklaidos tikrai patobulino mokytojų kompetencijas įvairiose gamtamokslinio tyrimo srityse.

Organizatorių ausis pasiekę atgarsiai iš šios konferencijos paskatino juos apsispręsti apie tokių konferencijų būtinumą ir tęstinumą.

2020-01-24 Autorius: Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas