Vilties aitvaras

Ispanija
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 27, 2019

Pasiekimai 2020-09-06 21:21:35

Sveikiname Dovydą Vadišių (IVc), Vidurio Europos matematikos olimpiadoje laimėjusį sidabro medalį.

Informacija 2020-09-03 17:33:00

Į gimnazijos patalpas neįleidžiami pašaliniai asmenys, norintys atvykti registruojasi telefonu 8 46 383505 arba elektroniniu paštu rastine@azuolynogimnazija.lt

Informacija 2020-09-02 16:33:45

Kviečiame „Ąžuolyno“ gimnazistus tapti savanoriais!

Visą informaciją rasite: pasiūlymas, renginių kalendorius.

Pasiekimai 2020-08-29 12:12:02

Sveikiname Dovydą Vadišių (IIIc), Centrinės Europos informatikos olimpiadoje laimėjusį bronzos medalį.

Informacija 2020-08-28 14:26:03

Dėkodami vasarai už nepakartojamas atostogų akimirkas, už nuotykius ir džiaugsmą mėgautis karštais saulės spinduliais, sveikinamės su rugsėju. Tiesdami jam ranką, tikimės, kad su rugsėju atėję nauji mokslo metai atvers mums ypatingus pažinimo, kūrybiškumo, savęs suvokimo puslapius, leis augti ir bręsti.

Padidinti paveikslėlį

Pasiekimai 2020-08-22 11:29:25

„Ąžuolyno“ gimnazistai su kitais miesto šimtukininkais sulaukė mero dėmesio. Apie tai spaudoje:

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus. Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Publikuota Dienraštis „Lietuvos rytas“ 2020-09-07

Sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusiems klaipėdiečiams abiturientams – išskirtinė dovana. Jiems bus surengtas mero priėmimas – padėka ant miestą reprezentuojančio laivo „Brabander“ denio.

Publikuota Dienraštis „Klaipėda“ 2020-08-22