Navigacija

Tolerancijos diena
Mokyklos gyvenimas Lapkričio 16, 2019
Gimnazija iš vidaus


Stendai...
Renginiai Balandžio 18, 2018


Svarbu
Naujienos
Informacija 2019-11-14

Iki gruodžio 2 d. (imtinai) renkami prašymai individualaus plano keitimui. 

Prašymo formą rasite čia.

Pasirašytus prašymus nunešti į raštinę. Jei kyla klausimų, užeikite pas direktorės pavaduotojas į 223 kabinetą.


news image
Informacija 2019-09-16
 
Prasidėjo naujas sportavimo sezonas. Visus mokyklos bendruomenės narius: mokinius, tėvelius ir mokytojus maloniai kviečiu į grupines fitneso treniruotes, kurios vyksta antradieniais 18 val. mokyklos aktų salėje. Pradedame rugsėjo 17 d.
 Aerobikos mokytoja Oksana

Informacija 2019-08-27

Mokslo metų pradžios šventė vyks rugsėjo 2 dieną.

Šventė gimnazijos kieme prasideda 10.30 val.

Abiturientams pirmoji pamoka mieste - 9.00 val.
Antrokai renkasi 9.00 val. aktų salėje.
Pirmokai po šventės susitinka aktų salėje - pirmai klasės valandėlei.


Informacija 2019-09-17

Atsižvelgiant į LR Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimą nebeišduoti mokiniams medicininių pažymų, patvirtinančių sirgimo laikotarpį, gimnazijoje parengtas naujas Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokinių pamokų/ugdymo dienų lankomumo apskaitos ir gimnazijos nelankymo prevencijos tvarkos aprašas, kuriuo vadovaujantis bus atsiskaitoma už mokinių praleistas pamokas.Informacija 2019-07-11

Gimnazijos bendruomenė didžiuojasi mūsų abiturientų puikiais pasiekimais: net 17 gimnazistų matematikos žinios ir gebėjimai įvertinti 100 balų, vidurkis – 72,5 balo (laikė 149 mok.).

Istorijos valstybinio egzamino vidurkis – 71,42 balo (laikė 38 mok.), o geografijos – 74,33 balo (laikė 15 mok.). Šiuos tris egzaminus išlaikė visi

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl galimybės visiems laiku išrašyti atestatus matematikos, istorijos, geografijos egzaminų apeliacijos privalo būti pateiktos iki liepos 12 d. (penktadienio) 15 val. 30 min.

„Ąžuolyno“ gimnazijos bendruomenė sveikina visus, sėkmingai išlaikiusius šių metų brandos egzaminus, ir džiaugiasi, kad gebėjimai ir atkaklus darbas buvo apdovanotas: mūsų gimnazistų atestatuose puikuosis net 112 šimtukų: vienas mokinys gavo 4 šimtukus, 4 gimnazistai į atestatą įsirašys po 3 aukščiausius valstybinių egzaminų įvertinimus, net 28 gali pasigirti gavę po 2 šimto balo įvertinimus.
 Nuoširdus ačiū mokytojoms: R. Petrošienei, D. Juodzevičienei, S. Mitkuvienei,
D. Tarnienei, S. Dimienei, E. Miliauskienei.

Sėkmės jums, mielieji ąžuolyniečiai! Atkakliai siekite užsibrėžtų tikslų ir atminkite, kad talentas, sulydytas su darbštumu ir užsispyrimu, kuria stebuklus, keičiančius mūsų pasaulį!Rodyti visus
Svarbu
Mokiniai, garsinantys gimnaziją mokinių atsiminimai

Herkaus Gudavičiaus laimėjimai: nacionalinis debatų čempionatas -  geriausias kalbėtojas Lietuvoje, 12 geriausias english-as-a-foreign-language kalbėtojas pasaulyje.

Interviu
Kada susidomėjai fizika ir kodėl?
Fizika pasyviu būdu domino nuo pat vaikystės: skaičiau  visokias vaikiškas enciklopedijas. Tai čia tokia pirminė pažintis. Tada 9-oje  klasėje sutikau mokytoją S.Žukauską, tai jis paakino dalyvauti fizikos olimpiadose (šioje srityje mūsų mokyklai jau tada neblogai sekėsi). Negailėjo laiko ir dirbdavome papildomai. Su mokytoju pavyko išsiaiškinti fundamentaliausius fizikos dėsnius ir sužinoti mokyklinių gamtos modelių veikimo principus. Na, vėliau įstojau į papildomo ugdymo mokyklą „Fizikos olimpas“. Ten viskas aiškinama neapsiribojant mokyklinėmis aproksimacijomis (aproksimacija [lot. approximo — artėju] - vienų dydžių (geom. objektų) apytikslis reiškimas kitais, paprastesniais). Suprantama, tam reikia rimtesnio matematinio aparato, e.g. diferencialinio-integralinio skaičiavimo. Galima sakyti, atsivėrė akys, Fizikinės akys. Dabar kartais net ir paprastą dieną kur nors eidamas pamatau įvairių reiškinių ir jau galiu bandyti aiškinti jų veikimą. Tikra tiesa, kad didžiąją dalį fizikos galima suprasti sprendžiant uždavinius.

Apie mus rašo

2019 m. lapkričio 28 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finale nugalėjo ir geriausiai šiemet mokesčius išmananti komanda tapo „Z karta“ iš Klaipėdos, „Ąžuolyno“ gimnazijos.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-11-28

16-metis Linas Kristupas Bernotas įsitikinęs - žmonės turi papasakoti labai įdomių istorijų, deja, ne visi jas pasakoja, nes neturi tam galimybių. Todėl jaunas ir perspektyvus vaikinas Klaipėdoje ėmė organizuoti seminarus ir už tai dienraščio „Vakarų ekspresas“ apdovanojimuose „Metų klaipėdietis“ buvo nominuotas „Jaunojo talento“ kategorijoje.

Publikuota Vakarų ekspresas 2019-11-13
Naujausi blogo įrašai
blog image

Pirmų klasių mokiniai spalio 25 dieną savanoriavo „Maisto Banke“. Akcija vyko „Vėtrungės IKI“ parduotuvėje. Per kelias valandas nutiko tiek daug. Sutikome nemažai žmonių, jų buvo visokių - malonių ir nemalonių. Žmonės bendravo ir šypsojosi mums. Ne tik senosios kartos žmonės įsitraukė į aukojimą - didelė dalis jaunimo taip pat buvo neabejinga skurdžiai gyvenančioms šeimoms. Tai mums suteikė naujos patirties. Kad ir kokie žmonės būtų, turime šypsotis ir būti laimingi. Nustebino tai, kad žmonių, kurie aukojo, buvo labai daug. Visą laiką buvome laimingi, nes tarp savanorių buvo šilta atmosfera, o su mumis buvusi koordinatorė buvo labai maloni ir šią savanorišką veiklą dar labiau padarė įsimintinesnę.

2019-12-03 Autorius: Vakaris Montvilas ir Ugnė Užiūnaitė (1D)

Tęsiame mėnesinę rubriką apie pažintį su naujaisiais mokytojais, kurie mūsų mokyklinį gyvenimą praskaidrina naujomis spalvomis, dar nematytais iššūkiais, išmintimi bei pulsuojančiu noru mokiniams padėti pasiekti savo užsibrėžtų tikslų tiek iš profesinės, tiek iš kasdienio gyvenimo perspektyvos.

Šio mėnesio pažintis – teisės pagrindų mokytoja Asta Žvaliauskienė.

Papasakokite, kokia Jūsų pedagoginio darbo pradžia?

Pirmiausia pradėjau mokyti suaugusiuosius darbo teisės pagrindų, bet visad norėjau dirbti su mokiniais, nesvarbu, kokio  jie yra amžiaus. Mokiniai visada turi pozityvo, priešingai, nei suaugusieji. Mano sesuo mokėsi „Ąžuolyno“ gimnazijoje, ir man kilo mintis pasiūlyti dėstyti Teisės pagrindų kursą direktorei, kuri idėją palaikė. Taigi, aš čia.

 

2019-12-03 Autorius: Lukrecija Giedraitytė, 4e
blog image

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Tolerancija (lot. tolerantia – kantrybė). Įvairūs socialiniai tyrimai rodo, kad lietuviai labiausiai jaučiasi diskriminuojami dėl amžiaus, lyties ir fizinės bei psichinės negalios.

Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos Švyturys.

 

2019-11-18 Autorius: Soc.pedagogė V.Martyšienė
Rodyti visus
Projektai ir Partneriai
Kaip mus rasti

Neįgaliųjų režimas įjungtas